آوای هجران ترحیم عرفانینی و دف،تار

گروه موسیقی مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران با سابقه ای طولانی و توانایی بالا با گردآوری برترین نوازندگان و اساتید به نام موسیقی به خصوص سازهای عرفانی نی و دف ،تار ، سه تار ، سنتور و خوانندگان موسیقی سنتی ایران زمین اجرای مراسم ترحیم و یادبود را عهده دار میشود.

اجرای گروه موسیقی عرفانی آوای هجران در فضایی از موسیقی عرفانی و سنتی ایران انجام میشود و با توجه به فرهنگ موسیقیایی ایران به اجرای موسیقی مراسم ترحیم میپردازد

آوای هجران

ویژگی مراسم ترحیم عرفانی
  • سابقه طولانی اجرای مراسم ترحیم
  • اجرای ترانه های ماندگار ایران زمین
  • اشعار مولانا ، حافظ ، سعدی و شعرای بزرگ تاریخ ایران
  • برترین نوازندگان ساز نی،دف ، تار،سنتور،کمانچه،عود و …
  • اجرای تلفیقی از موسیقی سنتی و عرفانی
تماس با ما
موسیقی مراسم ترحیم

نمونه اجرای مراسم ترحیم عرفانی آوای هجران

ترحیم عرفانی
مداحی

اجرای مراسم ترحیم با توجه به سلیقه های مختلف و فرهنگ های اجتماعی متفاوت در جامعه به شکل های مختلفی انجام میگیرد . در صورتی که مایل باشید مراسم ختم به صورت مذهبی انجام شود میتوانید از مداح و قاری قرآن،مداحی با نی ، مداحی با نی و دف بهره ببرید . در صورتی که تمایل داشتید که مراسم ختم به صورت ترحیم عرفانی به همراه خواننده و سازهای نی و دف ، تار باید از گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران دعوت به عمل بیاورید.تفاوت مداحی با نی و دف و موسیقی ترحیم در سبک و نوع اجرا میباشد که در اولی اجرا با حال و هوای مذهبی انجام میشود و در نوع دوم اجرا در موسیقی سنتی ایران و عرفانی صورت میگیرد.که توضیحات هر کدام در صفحه مربوط به آن داده شده است.

مشاوره و رزرو :

جهت دریافت مشاوره رایگان و رزرو گروه موسیقی ترحیم به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید و یا با ما در تماس باشید

02191016474 – 09126170354 – 09396170354