سوالات متداول

♦خدماتی برای قبل از اینکه شخص فوت کرده باشد نیز دارین؟.پدرم مریض میباشد و دکترها امیدی به زنده ماندن ندارند.لطفا راهنمایی بفرمایید.

با عرض سلام.انشالله که خداوند به پدرتان سلامتی عطا بفرماید.بله.برنامه ریزی قبل از فوت نیز انجام میشود به اینصورت که کلیه خدمات در نظر گرفته میشود و برنامه ریزی میگردد پس از عقد قرارداد در صورت فوت کلیه خدمات ارائه میگردد.

♦پس از فوت عزیزمان چه کار کنیم؟

مهمترین مسئله حفظ خونسردی و دوری از واکنشهای عصبی میباشد.در هر موقع که احتیاج به یاری داشتین با تلفنهای موسسه تماس حاصل فرمایید تا در اولین فرصت به شما کمک کنیم.

♦چه زمانی برای هماهنگی تماس بگیریم؟

موسسه تشریفات ترحیم هجران آمادگی پاسخگویی 24 ساعته را دارا میباشد .در صورتیکه برای تششیع و تدفین نیاز مند خدمات شرکت میباشید در هر ساعت آماده پاسخگویی هستیم ولی زمانی که برای مراسم های سوم هفتم چهلم و سالگرد مراسم داشته باشین بهتر است در صورت امکان یک هفته زودتر با موسسه هماهنگ کنیدوالبته خدمات موسسه به صورت 24 ساعته ارائه میگردد و خدماتی نیز در همان روز نیز ارائه میگردد.

♦برای اجرای مراسم در بهشت زهرا چه کنیم؟

کلیه توضیحات برای اجرای مراسم در بهشت زهرا (س) در صفحه خدمات بهشت زهرا میباشد.

♦برای مراسم مادرم میخواستم از گروه نی و دف استفاده کنم.هماهنگی به چه شکلی است ؟

برای اجرای گروه موسیقی ترحیم آوای هجران در مراسم خود با تلفن 09126170354 آقای تقوی تماس بگیرید و نیز میتوانید به وب سایت آوای هجران به آدرس www.AvayeHejran.com مراجعه کنید.جهت هماهنگی گروه موسیقی در صورت امکان چندین روز قبل از مراسم هماهنگی ها انجام شود.

♦با عرض سلام.ضمن تشکر از وب سایت خوبتون.بنده در خارج از کشور هستم و پدرم در بیمارستانی در تهران بستری میباشد و از اقوامی که ایران هستند کسی توانایی انجام امور فوت ایشان را ندارد و بنده نیز نمیتوانم به علت پاره ای از مشکلات به ایران بیایم امکان دارد خدمات را اینگونه ارائه دهید؟

با عرض سلام خدمات شما . بله این امکان وجود دارد.با راه های ارتباطی شرکت در تماس باشید و پس از اعلام نام بیمارستان و مشخصات کلیه امور متوفی و برگزاری مراسم انجام میگیرد و در صورت تمایل پخش زنده مراسم و یا تصاویر و نوع اجرا نیز ارسال میگردد.

 

[contact_form submit_method=”standard”]

[/contact_form]