با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارائه خدمات مبتی در وب در بستر اینترنت ، ازائه مجموعه ای از خدمات ترجیم و ثبت سفارش در بستر اینترنت برای رفاه حای هموطنان فراهم شده است . سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا توسط مجموعه خدمات ترحیم هجران راه اندازی شده است . شما میتوانید کلیه نیازهای مجالس ترحیم در بهشت زهرا را در این سامانه مشاهده و رزرو نمایید . با توجه به اینکه پس از فوت عزیز ، بازماندگان با مشکلات فراوان روحی و عاطفی مواجه میشوند ، استفاده از خدمات بر خط ترحیم میتواند از بار مشکلات ناشی از فوت عزیز را بکاهد .

سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا

سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا

خدمات سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا :

خدمات این سامانه شامل موارد مختلفی برای تشریفات مراسم ختم ، پذیرایی و اجرای مراسم ترحیم و یادبود میباشد . سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا شامل موارد زیر میباشد که شما میتوانید با انتخاب محصولات گوناگون از این سایت اقدام به رزرو موارد نیاز خود نمایید .

رزرو و سفارش خدمات پذیرایی بهشت زهرا :

کلیه تشریفات پذیرایی را نیز میتوانید از سامانه رزرو خدمات بهشت زهرا هجران سفارش دهید و با بهترین کیفیت دریافت نمایید . این خدمات شامل :

چرا سفارش از مجموعه هجران :

مجموعه خدمات ترحیم هجران با سابقه طولانی برگزاری مراسم ترخیم و تشریفات مجالس ختم در بهشت زهرا به عنوان اولین مجموعه ارائه این خدمات به صورت خصوصی میباشد . کلیه خدمات با بالاترین کیفیت و در زمان مقرر توسط این مجموعه انجام میگیرد . جلوگیری از اتلاف وقت ، دریافت مشاور رایگان ، ارائه بهترین خدمات پذیرایی و تشریفاتی ، پاسخگویی 24 ساعته و امکان ثبت سفارش در تمام طول 24 ساعت شبانه روز از مزیت های ثبت سفاشرآنلاین در مجموعه هجران میباشد .

چگونگی ثبت سفارش :

برای رزرو آنلاین خدمات ترحیم در بهشت زهرا میتوانید با ورود به صفحه فروشگاه هجران ، پس از مشاهده انواع خدمات مختلف ، اقدام به صبت سفارش نمایید . جهت ورود به فروشگاه ترحیم بر روی دکنه زیر کلیک کنید :

مشاوره هجران :

در هر مرحله از برکزاری مجالس ختم میباشید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید و راهنمایی مدنظر خود را دریافت نمایید .

شماره تماس مشاور رایگان : 09396170354 – 02191016474