پذیرایی مراسم ترحیم

پذیرایی در بهشت زهرا ، مسجد ، تالار ، منزل

پذیرایی مراسم ترحیم از مهم ترین بخش های مراسم ترحیم میباشد که میزبان تمام تلاش خود را انجام میدهد تا بهترین پذیرایی از میهمانان صورت گیرد.از دیرباز طبق رسوم ایرانیان که به مهمان نوازی شهرت دارند پذیرایی مراسم ختم از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است.پذیرایی بهشت زهرا ، مسجد ، تالار و منزل را با هم مرور میکنیم .

از دست دادن عزیز، جدا از سن و شرایط آن مرحوم، همیشه سخت است. مخصوصا روزهای اول فوت کسی، نزدیکان متوفا در شوک و داغی بزرگ فرو رفته اند. در این شرایط وظیفه افراد دیگر آشنا این است که در کنار این عزیزان باشند و دردهای آن ها را تسکین دهند. یکی از کارهای مهمی که برای تسکین درد خانواده عزیز از دست رفته می‌کنند میهمان نوازی ختم است که  در برنامه های مختلفی که برنامه ریزی میشود صورت میگیرد. 

در فرهنگ و رسوم ما ایرانی ها احترام گذاشتن و تشکر کردن جایگاه ویژه ای دارد. مجلس ترحیم هم از این قائده مستثنی نیست. مهمانان خود را از راه دور و نزدیک به مجلس ختم می‌رسانند که به خانواده متوفا احترام بگذارند و با آن ها ابراز همدردی کنند. خانواده مرحوم تازه فوت شده هم به پاس این احترام معمولا در مقابل در ورودی مراسم در حالت ایستاده آماده خوشامدگویی به مهمانان هستند. معمولا مهمانان به افراد ایستاده در جلوی مکان مراسم ختم تسلیت می‌گویند و خانواده متوفا هم از حضور آن ها در این مجلس یادبود تشکر می‌کنند. در برخی از اوقات افراد عزادار و داغدار به علت حضور در آشپزخانه برای آماده کردن بسته پذیرایی ترحیم فرصت خوشامدگویی به مهمانان مراسم را پیدا نمی‌کنند! در ادامه برای تهیه پک پذیرایی ختم و میوه ختم راهکاری ارائه می‌کنیم که این دست از مشکلات به وجود نیایند.

مکان مراسم ترحیم : 

♦ منزل

♦ مسجد

بهشت زهرا (س)

پذیرایی شامل :

پک میوه

چای و نسکافه

حلوا و خرما

نوشیدنی (آب میوه ، آب معدنی)

میان وعده (عصرانه)

شام(پرسی ، سلف سرویس)

پذیرایی مراسم ترحیم پذیرایی بهشت زهرا پک میوه ترحیم پذیرایی مراسم ترحیم پذیرایی مراسم ترحیم

پذیرایی مراسم ترحیم

پک میوه ترحیم

پذیرایی مراسم ترحیم

پذیرایی و اجرای مراسم ترحیم در منزل با کلیه امکانات از قبیل : ظروف پذیرایی ، میز و صندلی ، پرسنل پذیرایی ، اجرای موسیقی ترحیم ، پذیرایی میوه چای نسکافه حلوا خرما نوشیدنی ، پذیرایی شام ، گل آرایی ، میز یادبود و … انجام میگیرد.برای دیدن نمونه تصاویر برگزاری مراسم ترحیم به صفحه پذیرایی و تشریفات ترحیم  مراجعه کنید

که تمامی موارد فوق توسط موسسه در منزل ، مسجد ، بهشت زهرا (س) توسط پرسنل مجرب و مدیریت کارآمد با بالاترین کیفیت انجام میگیرد.

جهت مشاوره و رزرو خدمات فوق با تلفنهای زیر تماس بگیرید :

تقوی 09396170354  –  09126170354